krak gastro

Profesjonalne urzadzeniania gastronomiczne


Krak-Gastro sp. jawna z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 163a istnieje juz w branży gastronomicznej od 1995 roku. Dzialalność firmy skupia się na kompleksowym wyposażaniu obiektów zbiorowego żywienia w profesjonalne urzadzenia gastronomiczne. Staramy się zaspokajać potrzeby klientów poprzez dobór odpowiedniej oferty, wykonanie projektu technologicznego i uzgodnienia w Sanepidzie (na zyczenie klienta), montaz i uruchomienie sprzętu, przeszkolenie personelu, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Dążymy do jak najlepszej współpracy z producentami, zarówno w kraju jak i za granicą, ciągle szkoląc i rozwijając możliwości personelu. Wiemy, że sukcesywny rozwój naszego przedsiębiorstwa zawdzięczamy skutecznemu managementowi i zgranemu zespołowi ludzi. Staramy się sprostać potrzebom rynku organizując pokazy i szkolenia, prezentując jak w optymalny sposób wykorzystać najnowsze technologie na zapleczu kuchennym. Zapraszamy do wspólpracy restauracje, hotele, stołówki, kawiarnie, puby i bary, pizzerie, działy produkujące zywność w hipermarketach, bistra w sieciach stacji benzynowych, obiekty zbiorowego żywienia w szpitalach i wojsku.

Urządzenia gastronomiczne w ofercie Krak-Gastro to niezwykle szeroka paleta. Oto niektóre z nich:

mkn piece konwekcyjno-parowe MKN
meiko zmywarki gastronomiczne MEIKO
oem piece do pizzy OEM
lotus ciagi wydawcze i kuchenne MKN, LOTUS, KROMET
faema ekspresy do kawy FAEMA, WMF
dora urzadzenia grzewcze i chlodnicze DORA METAL, LIEBHERR, JUKA
kastel kostkarki ICEMATIC
ubert rozna do kurczaków UBERT
sirman drobne urzadzenia gastronomiczne SIRMAN, MAGA
dora metal meble technologiczne ze stali nierdzewnej DORA METAL


wyposazenie gastronomii
03/2016
Nowy Piec konwekcyjno-parowy MKN MagicPilot Team

Kombinacja dwóch niezależnych komór gotowania w jednej obudowie. Indywidualne sterowanie komór zapewniają dotykowe panele usytuowane wygodnie w górnej części obudowy pieca MKN.

03/2015
MEIKO - nowe zmywarki - innowacyjne i nowoczesne - idealne rezultaty zmywania.

Nowoczesna seria zmywarek Meiko zapewni najwyższą jakosć i ergonomię zmywania nawet najbardziej wymagającemu użytkownikowi. Oferta maszyn MEIKO obejmuje produkty od zmywarek pod blatowych, kapturowych oraz przeznaczonych do mycia przyrządów kuchennych, az po zmywarki tunelowe tasmowe .

03/2014
MKN juz ponad 65 lat tworzy najwyższej klasy profesjonalną technikę gotowania.

Kucharz jest zawsze w centrum uwagi. Dlatego nasza technologia oferuje wiele korzysci dla klientów. Sprawdź MagicPilot we FlexiCombi. Nowy komfort pracy - latwo, precyzyjnie, intuicyjnie z koncepcja obsługi „dotknij i przeciagnij”. Tak proste, jak przy użyciu smartfonu!

meiko
01/2012
Nowa, wyjątkowa patelnia Flexi Chef MKN

Nowa, dostępna w wielu formatach, konfiguracjach, a także wyposażona w wiele nowatorskich rozwiazań MKN patelnia Flexi Chef to pozycja wyjątkowa w ofercie naszej firmy. Zachęcamy gorąco do zapoznania się ze szczegółami w dziale Nowosci
dora metal
08/2010
Stylowa i elegancka seria mebli BarLine
urządzenia chłodnicze, meble i akcesoria uzupełniajace serii BAR Line to idealna propozycja dla tych, którzy cenią jakość i styl. Innowacyjne wzornictwo, elegancka i nowoczesna linia z atrakcyjnym oświetleniem typu LED, zapewnia niepowtarzalny i ekskluzywny charakter barowemu wnętrzu, a zaawansowane rozwiazania techniczne i dbalość o każdy szczegół, zadowola najbardziej wymagających użytkowników.
dora metal
05/2010
Meiko M-iQ

Całkowicie nowa, przyjazna dla użytkownika i środowiska linia Meiko M-iQ! Zmywarki gastronomiczne przyszłości! Zobacz prezentację ich mozliwosci.

meiko
Prezentacje
Szkolenia
Targi
szkolenia
mkn
meiko
piece
pizza
piece do pizzy
piece do pizzy
dzielarki
do ciasta
oem
wmf
gio
mkn